Karaveli Lojistik Kurumsal

2003 yılından günümüze mesleğimizi sürdüren bizler başta lojistik hizmetleri ve dış ticaret hizmetleri olmak üzere firma kültürü olarak kabul ettiğimiz dürüstlük ilkelerine bağlı profesyonel kadromuz ve hızlı - kaliteli hizmet anlayışımız ile dış ticaret bayrağınızı göndere çekmek için “ KARAVELİ GRUP “ çatısı altında toplandık . Gümrükleme , Deniz , Kara , Hava taşımacılığı ve depolama hizmetleri vermekte olup siz değerli çözüm ortaklarımızla bayrağımızı ileri taşımaktan onur duyarız

Karaveli Lojistik, kurulduğu ilk günden itibaren sektörün öncü markası olma vizyonuyla yola devam etmektedir. Karaveli Lojistik, 12 yılı aşkın tecrübesiyle , dünyanın dört bir yanına ithalat ve ihracat yüklemeleri için servis sağlayıcı hizmeti vermektedir. Karaveli Lojistik , ülkemizde her geçen gün gelişen lojistik sektöründeki tüm gelişme ve yenilikleri takip eder ve böylece değerli iş ortaklarına rekabetçi fiyatlar ve güçlü acente ağıyla müşteri odaklı çözümler sunar.

Deniz taşımacılığının yanı sıra hava,ve kara taşımacılığında da hizmet veren firmamız, küresel acente ağındaki iş ortaklarının desteğiyle müşterilerine geniş yelpazede çözüm önerileri ve en ekonomik fiyat seçeneklerini aynı anda garanti eder. Böylece Karaveli Lojistik , tedarik zinciri boyunca hızlı, güvenilir ve ekonomik seçeneklerle müşterilerinin rekabet gücünü artırmayı hedeflemektedir.

En önemli amaçlarımız ;

Müşterilerimizin yükünü hafifletip, tek bir kontak ile tüm yurt içi ve yurt dışı operasyonel süreçleri yönetmektir.

Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti ekonomik bir şekilde sunmaktır.